26 March 2019

Youth Seminar – polska relacja

Warsztaty były bardzo owocne, nauczyły mnie efektywnej pracy w grupie oraz ważnej sztuki negocjacji. Przyjazna atmosfera panowała podczas całego wyjazdu, który dodał całemu zespołowi energii i zainspirował nas do dalszej pracy nad wspólnymi celami.

– Sonia

W Zakopanem kreatywnie spędzaliśmy czas pogłębiając swoje doświadczenia związane z członkostwem w MRM. Mieliśmy też sporo czasu wolnego, żeby oprócz burzy mózgów spędzić trochę czasu na wspólną integrację i wprawę w działaniu jako grupa.

– Rafał

Nauczyłem sie że współpraca z innymi ludźmi w dużym stopniu pomaga osiągnąć wytyczone cele. Ciekawym przeżyciem było poznanie kultury oraz języka rówieśników z innego kraju.

– Daniel

Wyjazd do Zakopanego był dla mnie inspirujący pod każdym względem. Zaczynając od świetnie poprowadzonych zajęć z Agnieszką, do integracji z całą polską grupą, co było dla mnie najważniejsze na tym wyjeździe. Dodatkowo poznałem wartość dobrego lidera w zespole i jak ważna jest dyskusja nad danym tematem. Cały wyjazd sprawił że mam jeszcze większą chęć do działania i zmieniania mojego miasta

– Jasiek

Podszkoliłam mój angielski. Poznałam masę ciekawych osób oraz nabyłam dużo doświadczenia.

– Olga

Podczas naszego projektu nauczyłam się wielu nowych rzeczy, nabyłam doświadczenia. Uważam ze zorganizowanie wyborów do rady miasta były najciekawszym pomysłem! Poznałam wielu nowych ludzi, gdybym miała taka możliwość to pojechalabym jeszcze raz!

-Ania

Projekt w Murzasichle rozwinął u mnie przede wszystkim umiejętności takie jak: praca w grupie, nauczył nas również jak działać pod presją czasu, a wszystko to było prowadzone w języku angielskim co pozwoliło mi nabrać pewności w rozmawianiu z obcymi, w innym języku. W ciągu trwania nauczyłem się również co to odpowiedzialność i bycie liderem w grupie.

-Janek

Scroll to top